Pomysły na DIY

Często gdy chcę coś zmienić w moim domu, szukam gadżetów, albo po prostu inspiracji na portalu DaWanda. Świetne prace prezentuje tam wielu handmade’owiczów. Ponieważ ja jestem propagatorką idei „zrób-to-sam” (jeśli masz na tyle wolnego czasu) niezwykle ucieszyłam się, gdy na owym portalu trafiłam na tutoriale! Zachęcam wszystkich miłośników własnoręcznie zrobionych przedmiotów, do zajrzenia w tamte dawandowe zakątki.

dawanda-tutoriale

Mnóstwo fajnych instrukcji nie tylko na dekoracyjne przedmioty do domu, ale także na biżuterię, ciuchy, gadżety, które możecie podarować komuś w prezencie, a nawet przepisy na coś pysznego.

Ja pierwszego dnia nieco utonęłam i chyba w każdej kategorii znalazłam swoich faworytów, ale ponieważ tematyka tego blogu ostatnio poświęcona jest wnętrzom, postanowiłam pokazać wam kilka wybranych przeze mnie pomysłów z działu „majsterkowanie”, które planuje zrealizować.

1. Betonowy stołek – świetny pomysł do industrialnego wnętrza, albo na oryginalny balkon/taras

betonowy-taboret

2. Fotel bujany – coś dla niektórych moich gości, którzy się nie potrafią powstrzymać od huśtania się na krzesłach ;)

fotel-bujany-diy

3. Świecznik z wałka do ciasta – koniecznie wersja z miedzianymi tulejami oraz/albo świecznik z miedzianych rurek. Jeszcze nie wiem czy zrobię obydwa czy zdecyduje się na jeden. W każdym razie są bardzo oryginale!

swieczniki-diy

4. Złota rama na bogato – jak dla mnie rewelacja. Szkoda tylko, że nie mam już wyrośniętych dzieci, których małe zabawki walałyby się po strychu. W obecnej sytuacji pewnie się za to nie zabiorę. Jest to także świetny pomysł na dekoracje innych rzeczy w domu – wystarczy ruszyć głową.

oryginalna-raMA-DIY

Bardzo jestem ciekawa czy wam któryś pomysł przypadł do gustu. Jeśli tak, pochwalcie się który. Może przegapiłam coś interesującego ;)

Dodaj komentarz