Długopis 3D

Długopis 3D – Zrób to sam

Niesamowite rzeczy, które można zrobić za pomocą długopisów 3D. Długopis 3D to takie fajne narzędzia, dzięki którym można tworzyć różne rodzaje rzeczy. Za pomocą długopisu 3D możesz nie tylko rozwiązywać irytujące małe codzienne problemy i zepsute rzeczy, ale możesz także używać ich do dekorowania, organizowania, a nawet tworzenia zabawnych rękodzieł dla przyjaciół i rodziny. Czy jesteś gotowy na kreatywną przygodę wypełnioną rękodziełem? Zaczynajmy. Nie ma potrzeby kupowania nowego etui na telefon. Pokażę Ci, jak w kilku prostych krokach stworzyć wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju etui na telefon 3D. Będzie wyglądać jak stos kolorowych abstrakcyjnych makaronów.

Kolejnym świetnym rzemiosłem dla majsterkowiczów jest zrobienie letnich kapci za pomocą długopisu 3D. Pokażę ci, jak zrobić podeszwę ze skał, kamyków i połączyć je długopisem 3D.

Obejrzyj do końca, aby zobaczyć cały proces. Nie zapomnij sprawdzić, jak wykonać ozdoby do swojego małego akwarium i fantastyczny pomysł na spersonalizowane kartki świąteczne.