Ogrodowe inspiracje

0 komentarzy
Ogrodowe inspiracje

Lato nas jak na razie nie rozpieszcza. Ja jednak wierzę, że to wkrótce się zmieni i będziemy mogły wieczorami przesiadywać w naszych ogrodach, na balkonach czy na łonie natury. Aby przywołać trochę wakacyjnego klimatu mam dla was garść ogrodowych inspiracji. Wszystkie pochodzą ze strony pinterest.com,którą przeglądam namiętnie :)

 

 

Mnie najbardziej urzekł chyba domek na drzewie – to takie niespełnione marzenie z dzieciństwa. O tak, każde dziecko oszalałoby ze szczęścia. I chętnie urządziłabym sobie w ogrodzie takie kino, gdybym oczywiście posiadała ogród. Przydałoby się nad nim jeszcze zadaszenie. Och tak. Filmy pod gołym niebem w ciepłe letnie wieczory z popcornem i winem… Rozmarzyłam się! A was? Co urzekło najbardziej?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Powered by sweet Captcha

Ta strona używa ciasteczek - korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies lub zamknięcie tego okna oznacza, że zgadzasz się na ich używanie.
Akceptuję ciasteczka
x