Podesty w mieszkaniu

podestKto marzy o mieszkaniu urządzonym możliwie tanio, a przy tym niepowtarzalnie, powinien wykorzystać swoje umiejętności, poparte oczywiście dobrymi pomysłami. Pracować, spać, mieszkać – wszystko w jednym pomieszczeniu. Ciekawy projekt wnętrza może nadać pokojowi studenckiemu zupełnie nowy charakter. Podesty pasują do każdego pokoju.
W każdym mieszkaniu, nawet w najmniejszej kawalerce, można umieścić schowki na niepotrzebne na co dzień przedmioty – pod warunkiem, że optymalnie wykorzysta się dostępne w nim miejsce. W naszej propozycji dwa drewniane podesty o różnych wysokościach tworzą udane połączenie miejsca do pracy z przestrzenią mieszkalną.
Pod wyższym z podestów można chować na dzień łóżko – wystarczy przykryć je klapą, tworząc zamiast niego miejsce do siedzenia. Na niższym poziomie jest miejsce na biurko. Pod płytą przykrycia zmieszczą się nawet długie przedmioty , na przykład narty.
Dolny poziom pokoju mieszkalnego – przestrzeń magazynowa pod pokrywą podestu ma wprawdzie tylko 20 cm wysokości, ale można schować tam nawet bardzo długie przedmioty.