Meble na poddaszu – Stoły różnej wysokości oraz uniwersalna półka cz.4

Meble na poddaszu – Stoły różnej wysokości oraz uniwersalna półka.

Przebieg prac:

7. Płytę wspierającą i blat biurka łączymy dokładnie pod kątem prostym i skręcamy z listwą o przekroju 3x3cm. Otwory pod wkręty nawiercamy wcześniej i fazujemy (wkręty 45 milimetrowej długości).

8. Tylną krawędź blatu z dwoma kątownikami aluminiowymi wsuwamy w odpowiednią szczelinę między panelami i dociskamy. Ciężar własny blatu zapewnia stabilne i trwałe mocowanie.

9+10+11. Trzy różne stoliki wykonane w ten sam sposób. Biurko ma wysokość czterech desek panelowych. Stolik nocny jest zawieszony na drugiej desce nad podłogą, a stolik podręczny umieszczony nisko nad podłogą.

Półka na drobiazgi

Półka na drobiazgi, którą można umieścić w dowolnym miejscu na listwach panelowych. Ustalając długość półki musimy pamiętać o odstępach między listwami przy murowy mi. Aluminiowe kątowniki muszą mieć możliwość zaczepienia za panelami.

Ta półka wykonana jest podobnie jak blat biurka, tylko zamiast płyty podpierającej umieszczono na końcach małe trójkątne wsporniki. Ich wielkość jest odpowiednia do szerokości paneli. Krawędzie wsporników osłaniamy listwami.