Zdjęcia na ścianie

Całkiem niedawno opublikowałam wpis, w którym pokazałam wam pomysł na ramkę DIY. Dziś mam dla was trochę inspiracji z sieci. Sama ich szukałam ponieważ na prostopadłej do półki ścianie postanowiłam zawiesić zdjęcia. Efektu wam jeszcze nie pokażę, bo brakuje mi dwóch ramek i niestety nigdzie nie mogę znaleźć takich, jakie potrzebuję.

Wracając jednak do dzisiejszego wpisu – przedstawiam wam pomysły na to, jak rozmieścić ramki na ścianie. Nie są to jedynie pomysły na zdjęcia w domu, ale także inne inspirujące pomysły na wykorzystanie ramek.

zdjecia-w-ramkach-na-scianie

zdjecia-w-ramkach

Lubię, gdy zdjęcia w ramkach mają jakiś wspólny mianownik – na przykład wszystkie ramki mają ten sam kolor, albo wszystkie zdjęcia są czarno białe.

zdjęcia w ramce

zdjęcia na ścianie

Zdjęcia na ścianie nie muszą zawsze przedstawiać was. Mogą być to pejzaże z przebytych podróży, wasze autorskie fotografie, albo zdjęcia opuszczonych budynków ulubionego fotografa. Wszystko zależy od waszej inwencji. Warto jednak by były spójne.

sciana-w-zdjeciach

Ściana ze zdjęciami

Ściana ze zdjęciami  może być także urozmaicona o ciekawy grafiki.

ramki-dekoracja-sciany

ramki-ze-zdjeciami-na-scianie

Ramki ze zdjęciami na ścianie wcale nie muszą być zawieszone na gwoździach. Świetnym pomysłem są półki na zdjęcia. Możecie dzięki temu często zamieniać ramki miejscami, zmieniają dzięki temu aranżację ściany.

grafiki-w-ramkach-na-scianie

Zdjęcia w ramkach na ścianie mogą się także przeplatać z ciekawymi czy pamiątkowymi gadżetami, wydaje mi się jednak, że łatwo wtedy o przesadę.

biale-ramki-na-scianie

Jednymi z moich ulubionych są białe ramki na zdjęcia – pasują do każdego koloru ścian, ale to, czy będą się dobrze komponować z resztą wnętrza zależy od ich stylu.

pomysl-na-sciane-ze-zdjeciami

Świetny pomysł na ścianę ze zdjęciami w dosyć pustym pomieszczeniu – zapełnić ją całą :)

ramka-na-zdjecia-jak-zrobic

Kolaż zdjęć niczym z internetowej galerii to bardzo fajny pomysł do nowoczesnego wnętrza.

pomysl-na-zdjecia-w-domu

Podobają mi się także dekoracje z wykorzystaniem potencjalnie niepotrzebnych przedmiotów: palet, starych ram okiennych itp.

pomysl-na-zdjecia

pomysl-na-zdjecie-w-domu

Świetny pomysł na ramki na ścianie to nie tylko wypełnienie ich zdjęciami. Świetnie wyglądają także puste ramki w pasujących do wnętrza kolorach…

Pomysł na ramki na ścianie

ramki-na-scianie

ramki-na-zdjecia-zrob-to-sam

pomysl-na-ramki-do-zdjec

… albo wypełnić ciekawą tkaniną.

dekoracje-z-ramek-diy

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony pinterest.com – mojego ulubionego inspiratora ;)

Dodaj komentarz